Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #15547 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Anton   |   15. 12. 2021 (09:43) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, chtělo by to prořezat větve stromu. Zasahují do oken. Bohužel neznám vlastníka. Vedle v Lucemburské to už dělají. U nás, v ulici Sudoměřská (13) jsem takový počin ještě nevidel. Dekuji

Reakce Čisté Trojky | 15. 12. 2021 (10:21)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na problém v uvedené ulici upozorníme Odbor zeleně.
Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Anton   |   15. 12. 2021 (22:48) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dekujeme za info.