Závady chodníků a komunikací #15518 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Pavel   |   10. 12. 2021 (14:09) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

v celé délce chodníku Seifertovy podél kostela cca 5 menších až středních poškození mozaiky a 1 vyvrácený litinový sloupek

Reakce Čisté Trojky | 13. 12. 2021 (10:55)

Dobrý den,
Váš podnět předáváme TSK k vyřízení.
S pozdravem
Kamila