Závady chodníků a komunikací #15506 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Karel   |   9. 12. 2021 (10:37) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Chodnik kostky

Reakce Čisté Trojky | 13. 12. 2021 (10:57)

Dobrý den,
Váš podnět předáváme TSK k vyřízení.
S pozdravem
Kamila