Závady chodníků a komunikací #15505 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Kamila   |   9. 12. 2021 (08:20) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den,
prosím o zajištění odvozu dopravní značky, která se zde válí již delší dobu.
Děkuji

Reakce Čisté Trojky | 9. 12. 2021 (08:26)

Dobrý den,
Váš podnět předáváme na TSK na dopravní značení.
Děkuji
Kamila