Závady chodníků a komunikací #15504 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Hana   |   8. 12. 2021 (18:25) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odlomené, zrezlé trubkové (červeno-bílé) zábradlí na rohu Slavíkova a Mánesova a odložené u parkovacího stojanu na chodníku.

Reakce Čisté Trojky | 9. 12. 2021 (08:30)

Dobrý den,
Váš podnět předáváme na TSK.
S pozdravem
Kamila

Reakce Čisté Trojky | 19. 1. 2022 (07:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZGBEC3F.