Závady chodníků a komunikací #15500 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Pavel   |   7. 12. 2021 (13:34) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Rozsáhlá díra v mozaikovém chodníku

Reakce Čisté Trojky | 8. 12. 2021 (10:59)

Dobrý den,
Váš podnět byl předán TSK k vyřízení.
S pozdravem
Kamila

Reakce Čisté Trojky | 10. 1. 2022 (15:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZIZXIKX.