Závady chodníků a komunikací #15497 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Pavel   |   7. 12. 2021 (13:12) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Výrazný propad dláždění uprostřed vozovky

Reakce Čisté Trojky | 8. 12. 2021 (11:04)

Dobrý den,
Váš podnět jsme předali TSK k vyřízení.
S pozdravem
Kamila