Poškozený mobiliář #15475 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Lenka   |   5. 12. 2021 (14:36) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Autobusová zastávka Olgy Havlové ve směru na Basilejské náměstí je celá posprejovaná. Zároveň je na ní dlouhodobě rozbité sklo. Nevzhledný je i přeplněný koš na odpadky.

Reakce Čisté Trojky | 6. 12. 2021 (09:46)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáváme správci zastávek.
Pavel, Čistá Trojka