Závady chodníků a komunikací #15455 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Ondřej   |   1. 12. 2021 (17:39) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Vytlučená dlažba

Reakce Čisté Trojky | 3. 12. 2021 (13:02)

Dobrý den,
Děkujeme za Váš podnět, odesíláme ho Technické správě komunikací k opravě...