Závady chodníků a komunikací #15450 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Marketa   |   1. 12. 2021 (14:51) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Propadlý a rozbitý poklop umístěný v hrabátku kolem stromu.

Reakce Čisté Trojky | 7. 12. 2021 (09:44)

Dobrý den,
Váš podnět jsme předali TSK k vyřízení.
S pozdravem
Kamila