Závady chodníků a komunikací #15448 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Kamila   |   1. 12. 2021 (14:35) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Prosím opravit sloupek na chodníku na Sladk. nám.
Děkuji

Reakce Čisté Trojky | 1. 12. 2021 (14:45)

Dobrý den,
Váš podnět předáváme TSK k vyřízení.
S pozdravem
Kamila

Reakce Čisté Trojky | 10. 1. 2022 (15:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZ7HYO5Q.