Černé skládky #15434 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Kamila   |   29. 11. 2021 (14:54) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den,
prosím o odklizení dopravní značky.
Děkuji

Reakce Čisté Trojky | 30. 11. 2021 (12:49)

Dobrý den,
děkujeme za podnět. Zkusím předat na TSK. Co my s kompletní značkou? :-)
Pavel, Čistá Trojka