Závady chodníků a komunikací #15424 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Jan   |   28. 11. 2021 (20:21) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den,
rád bych nahásil rozkopaný chodník před domem v ulici Blahníkova 16/646. Chodník je rozkopanemém stavu již dva měsíce, bez jakých kolik známek aktivity. Fotografie jsem pořídil 6.11.2021 před tím byl chodník již měsíc rozkopaný.

Je prosím možné zajistit uvedení chodníku do původního stavu?

Děkuji.

S pozdravem,

Jan Šváb

Reakce Čisté Trojky | 1. 12. 2021 (14:43)

Dobrý den,
Váš podnět předáváme TSK, která za tuto správu a opravy chodníků zodpovídá.
S pozdravem
Kamila