Černé skládky #15382 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Michael   |   21. 11. 2021 (06:55) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Kuse je nebezpečný odpad stále na ulici roháčova kousek od sběrných nádob na tříděný odpad 50 l neznáme tekutiny kterou čas od času přesunout barelu na papír a popeláři zase odtáhnout zpátky K stromu aby to nebylo v zóně povinnoující je věc řešit Začíná to být poměrně zábavná komedie která skončí únikem kapaliny K stromu ale co už serem na to vysadíme nový křoví co

Reakce Čisté Trojky | 22. 11. 2021 (15:30)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Místo v tomto týdnu navštívíme. Pavel, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky | 25. 11. 2021 (10:41)

Dobrý den,
na uvedeném místě jsme nic nenašli.
Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Michael   |   3. 12. 2021 (07:42) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

omluva za pozdni odpoved, nejsem bohuzel v Praze, moje posledni foto je asi toto, je mozne, ze to nekdo psychicky neunesl a vec odvezl :) coz bych udelal i ja, ale bohuzel vsechna auta v servisu a cekaji na doplaceni nutnych oprav , kdyby byl s tekutinou nadale problem az se vratim dnes vecer do mesta, napsiu, dekuji za Vas cas, ktery veci venujete

prikladam i foto kontejneru, u kterych se barel nachazel, plus foto jak zachazeji kluci popelarsky s kontejnery v blizkosti zaparkovanych vozidel, to je jen okrajova vec, ale ja se opravdu obaval moznosti uniku 50 litru olejovite tekutiny do pudy v blizkosti stromu v te ulici

MJ