Veřejné osvětlení #15374 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Ondřej   |   19. 11. 2021 (18:29) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

dobry den. v bloku Lucemburska 2434/17 nesviti jiz cca 14 dni dve lampy verejneho osvetleni.

Reakce Čisté Trojky | 22. 11. 2021 (09:35)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáváme na THMP:
Pavel, Čistá Trojka