Závady chodníků a komunikací #15372 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Dagmar   |   19. 11. 2021 (15:21) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Na křižovatce Na Vápence a Biskupcova u kontejnerů na tříděný odpad leží sloup se značkou ke komunikaci. Prosím o její odklizení.
Děkuji
Dagmar Týnová

Reakce Čisté Trojky | 23. 11. 2021 (10:27)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Odesíláme ho na Technickou zprávu komunikací k nápravě...

-Martin-

Reakce Čisté Trojky | 25. 11. 2021 (14:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZ3UG4SZ.