Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #15370 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Michaela   |   19. 11. 2021 (14:48) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek v zeleni

Reakce Čisté Trojky | 19. 11. 2021 (14:59)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Jedná se o komplexní úklid. Místo navštívíme v následujícím pracovním týdnu.
Pavel, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky | 23. 11. 2021 (10:08)

Předáno na komplexní úklid.