Závady chodníků a komunikací #15364 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Zbyněk   |   19. 11. 2021 (10:20) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Poničený chodník

Reakce Čisté Trojky | 23. 11. 2021 (10:25)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Odesíláme ho na Technickou zprávu komunikací k zaevidování a k opravě.......

-Martin-