Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #15359 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Jiřina   |   19. 11. 2021 (08:27) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek po spaní bezdomovců.

Reakce Čisté Trojky | 22. 11. 2021 (13:43)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Místo tento týden navštívíme.
Pavel, Čistá Trojka