Závady chodníků a komunikací #15340 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Jaroslav   |   17. 11. 2021 (08:22) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Propadlá vozovka. Dost velká díra. Na fotce to není moc vidět.

Reakce Čisté Trojky | 23. 11. 2021 (10:23)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Odesíláme ho na Technickou zprávu komunikací k zaevidování a k opravě...


-Martin-