Závady chodníků a komunikací #15312 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Kuba   |   12. 11. 2021 (19:25) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

díra v chodníku

Reakce Čisté Trojky | 23. 11. 2021 (10:20)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Odesíláme ho na Technickou zprávu komunikací k zaevidování a k opravě...

-Martin-