Závady chodníků a komunikací #15267 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Marketa   |   6. 11. 2021 (19:21) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

SEIFERTOVA 15

Reakce Čisté Trojky | 11. 11. 2021 (10:01)

Dobrý den, Váš podnět jsem předala na Pražské vodovody a kanalizace, kteří mají tuto gesci na starosti. Doufám, že tato závada bude vyřešena urgentně. Děkuji za pochopení. S pozdravem Kamila

Vložil(a): Marketa   |   14. 11. 2021 (22:53) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Prosim o vaše vyjádření, děkuji.

Dobrý den,
omlouváme se, ale tento druh poklopu nespadá do kompetencí PVK a.s.
Děkujeme
S přáním hezkého dne
Veronika Tázlerová
operátor kontaktního centra
Pražské vodovody a kanalizace, a.s.

Reakce Čisté Trojky | 29. 11. 2021 (08:37)

Dobrý den,
věc po vašem telefonátu dále prověřuji v čem je zásek :-) Nechávám dále jen podnět novějšího data, aby se zde nezdvojoval.
s pozdravem
Pavel, Čistá Trojka