Závady chodníků a komunikací #15248 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Aleš   |   4. 11. 2021 (17:52) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Vytržená značka "cyklistům vjezd povolen" a pohozená do vedení dešťové vody. Též zanesený žlab třeba vyčistit. Jihozápadní vchod domu Pod Lipami 2662/1, 13000 Praha 3.

Reakce Čisté Trojky | 8. 11. 2021 (09:01)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět.
Přeposíláme na Technickou správu komunikací k opravě...

-Martin-

Reakce Čisté Trojky | 12. 11. 2021 (09:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZEXGO84.