Úklid ulic #15194 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Kristýna   |   29. 10. 2021 (11:02) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, minulý tyden se prohnal celou Prahou silný vítr, který lámal větve z dlouhodobě neprořezávaných stromů. Dodnes jsem si nevšimla, že by městská část zařídila úklid veřejných prostor. Prosím o prověření, konkrétně v ulici Žerotínova, kde jsou stromy v opravdu ZANEDBANÉM STAVU!! Vím, že stromořadí má ve správě TSK, tato společnost na moje výzvy nereaguje! Proto se obracím na MČ, od které si slibuji, že dá věci do pohybu!
Děkuji!
S pozdravem
Morocova

Reakce Čisté Trojky | 29. 10. 2021 (11:40)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáváme na Odbor zeleně.
Pavel, Čistá Trojka