Závady chodníků a komunikací #15123 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Vlasta   |   21. 10. 2021 (15:48) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Vyvrácená značka.

Vložil(a): Vlasta   |   21. 10. 2021 (16:53) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, polohu jsem zadávala do mapy z mobilu, je vyznačena chybně. Je to přechod k VZP, tzn. u Orlické. Omlouvám se za chybu. VM

Reakce Čisté Trojky | 22. 10. 2021 (08:24)

Dobrý den,

předáváme na Technickou správu komunikací k opravě...

Děkujeme

Reakce Čisté Trojky | 25. 10. 2021 (08:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZZU7PU3.