Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #15098 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Jana   |   18. 10. 2021 (11:30) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

hromada nepořádku ve žlabu u Prokopovi ulice.

Reakce Čisté Trojky | 18. 10. 2021 (15:27)

Dobrý den,
děkujeme za podnět. Místo jsme uklidili.
Pavel, Čistá Trojka