Závady chodníků a komunikací #15087 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Jaroslav   |   17. 10. 2021 (09:11) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Zarostlé chodníky.

Reakce Čisté Trojky | 18. 10. 2021 (11:41)

Dobrý den,
Váš podnět předáváme TSK k vyřízení.
S pozdravem
Kamila

Reakce Čisté Trojky | 19. 10. 2021 (16:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZ113K69.