Závady chodníků a komunikací #15085 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Pavel   |   16. 10. 2021 (20:26) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Eroze chodníku

Reakce Čisté Trojky | 18. 10. 2021 (11:39)

Dobrý de,
Váš podnět předáváme TSK k vyřízení.
S pozdravem
Kamila

Reakce Čisté Trojky | 19. 10. 2021 (16:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZ59VJD5.