Závady chodníků a komunikací #15084 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Pavel   |   16. 10. 2021 (20:24) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Eroze chodníku okolo nájezdu z vozovky

Reakce Čisté Trojky | 18. 10. 2021 (11:36)

Dobrý den,
Váš podnět předáváme TSK k vyřízení.
S pozdravem
Kamila

Reakce Čisté Trojky | 19. 10. 2021 (16:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZTJ4VU7.