Úklid ulic #15081 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Karolína   |   16. 10. 2021 (13:27) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

nepořádek, strepy na chodniku

Reakce Čisté Trojky | 18. 10. 2021 (15:28)

Dobrý den,
děkujeme za podnět. Místo navštívíme v tomto týdnu.
Pavel, Čistá Trojka