Úklid ulic #15056 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Tomáš   |   13. 10. 2021 (10:07) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpadky za budovou, pred budovou a u kontejeru. Diky

Reakce Čisté Trojky | 13. 10. 2021 (16:04)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Místo navštívíme následující pracovní den.
Pavel, Čistá Trojka