Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #15051 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Andrea   |   12. 10. 2021 (14:48) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Prosím o zkrácení keře, zasahuje příliš do chodníku.

Reakce Čisté Trojky | 13. 10. 2021 (13:27)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáváme na Odbor zeleně.
Pavel, Čistá Trojka