Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #15040 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Michaela   |   12. 10. 2021 (08:24) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, prosím o odklizení nepořádku, viz fotografie. Děkujeme.

Reakce Čisté Trojky | 13. 10. 2021 (14:47)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Místo s nepořádkem se pokusíme najít.
Pavel, Čistá Trojka