Závady chodníků a komunikací #15037 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Honza   |   11. 10. 2021 (16:23) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Tento chodník je s kočárkem past vedle pasti.

Reakce Čisté Trojky | 12. 10. 2021 (08:50)

Dobrý den,
Váš podnět předáváme TSK k vyřízení.
Děkuji
Kamila

Reakce Čisté Trojky | 12. 10. 2021 (13:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZJ6L353.