Závady chodníků a komunikací #15035 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Kamila   |   11. 10. 2021 (15:35) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Sloupek vyvrácený na chodníku.

Reakce Čisté Trojky | 12. 10. 2021 (08:52)

Dobrý den,
Váš podnět předáváme TSK na dopravní značení.
Děkuji
Kamila

Reakce Čisté Trojky | 12. 10. 2021 (13:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZ2P09P7.