Závady chodníků a komunikací #15030 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Jakub   |   11. 10. 2021 (11:57) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Katastrofální stav chodníků v ulici Bořivojova,zvláště pak úsek mezi ulicemi Chvalova a Čajkovského. Rozbitý chodnik=odpadky=špína, dělejte s tím něco,je to zoufale. V lokalitě stojím 1m2 130000Kc a jsou tu neskutecne zanedbané chodníky.

Reakce Čisté Trojky | 12. 10. 2021 (08:54)

Dobrý den,
Váš podnět předáváme TSK k vyřízení.
S pozdravem
Kamila

Reakce Čisté Trojky | 12. 10. 2021 (13:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZ8MFOP5.