Černé skládky #15015 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Marcela   |   8. 10. 2021 (16:08) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Pod schodištěm na nadchod jsou 2 bezdomovecké pelechy, příšerné zapáchající smetiště. Stále se to rozrůstá.. Prosím, buďte tak laskaví a vykliďte to, pokud možno i s majiteli :-) Chybět nikomu nebudou :-)

Reakce Čisté Trojky | 8. 10. 2021 (16:16)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Uvedené místo navštívíme následující pracovní týden.
Pavel, Čistá Trojka