Závady chodníků a komunikací #14989 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Ondřej   |   5. 10. 2021 (18:23) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Na adrese Slezská 2148/109 - před domem jsou vypadlé dlažební kostky z chodníku. Je potřeba opravit.
PS: Při poslední úpravě chodníku spojené s instalací optických kabelů CETIN nebyla celkově dlažba chodníku provedena dobře...

Reakce Čisté Trojky | 6. 10. 2021 (09:39)

Dobrý den,
prosíme o fotografii daného místa, abychom mohli opravu zadat, případně prověřit kvalitu poslední opravy.

Děkujeme

Vložil(a): Ondřej   |   6. 10. 2021 (18:47) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Přikládám fotky...

Reakce Čisté Trojky | 7. 10. 2021 (09:22)

Dobrý den,

děkujeme za fotografie. Posíláme na Technickou správu komunikací k zaevidování a k opravě.

*Martin*

Reakce Čisté Trojky | 7. 10. 2021 (11:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZFNANFG.