Další podněty Čisté Trojce #14979 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Michaela   |   5. 10. 2021 (10:16) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Krysí hnízdo v křoví. V křoví to píská, vrže a občas jde i zahlédnout, jak krysi přebíhají po chodníku z křoví do křoví. Bylo by třeba to hustě křoví dát do pořádku. Není už stříhané aspoň dva roky.

Reakce Čisté Trojky | 5. 10. 2021 (10:44)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáváme na Odbor zeleně a životního prostředí.
Pavel, Čistá Trojka