Dětská hřiště (nepořádek, projevy vandalismu) #14953 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): BoBo   |   1. 10. 2021 (16:57) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den. Prosí o vyčištění dlouhé klouzačky na Parukářce. je na ní nános gumy a klouzání je tak velmi nepříjemné. Děkuji

Reakce Čisté Trojky | 4. 10. 2021 (09:22)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Opět předáváme k vyčištění správci prvku!
Pavel, Čistá Trojka