Závady chodníků a komunikací #14945 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Jan   |   30. 9. 2021 (14:11) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

dobry den ohnuta znacka v ul habrova bukova u hriste

Reakce Čisté Trojky | 5. 10. 2021 (15:12)

Dobrý den,
přeposíláme na TSK. U podobných závad je pro servisní firmu nutná fotka. Závady bez fotky nemohou být, pro příště, přijaty k opravě.
Děkujeme...

Reakce Čisté Trojky | 11. 10. 2021 (08:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZHV6TKX.