Závady chodníků a komunikací #14929 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Kamila   |   29. 9. 2021 (14:37) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Prosím o nápravu dopr. značky.
Děkuji

Reakce Čisté Trojky | 30. 9. 2021 (10:49)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět, přeposíláme na TSK k opravě...

*M*