Závady chodníků a komunikací #14926 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Martin   |   29. 9. 2021 (09:55) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Poškozená kostková mozaika u zábradlí na křižovatce...

Reakce Čisté Trojky | 29. 9. 2021 (10:52)

Děkujeme. Odesíláme na TSK k řešení...

Reakce Čisté Trojky | 1. 10. 2021 (14:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZMHHSX3.