Závady chodníků a komunikací #14920 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Dave   |   28. 9. 2021 (21:06) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Chybejici dlazba

Reakce Čisté Trojky | 29. 9. 2021 (10:50)

Děkujeme za Váš podnět, odesíláme na TSK k opravě.

*Martin*

Reakce Čisté Trojky | 1. 10. 2021 (14:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZA496JA.