Úklid ulic #14911 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Jana   |   28. 9. 2021 (09:25) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

loznice na Prokopove nam. ( vcera mi to hlasili, možná uz jste ji odvezli )

Reakce Čisté Trojky | 29. 9. 2021 (17:12)

Dobrý den,
bezdomovci byli na místě. Poklidíme následující pracovní den.
Pavel, Čistá Trojka