Závady chodníků a komunikací #14883 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Kamila   |   24. 9. 2021 (09:38) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Prosím o srovnání dopr. značek v Pitterově ulici-hrozí úraz!
Děkuji

Reakce Čisté Trojky | 24. 9. 2021 (10:01)

Děkujme za Váš podnět, odesíláme k řešení na TSK.

*Martin*

Reakce Čisté Trojky | 24. 9. 2021 (13:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZHJZR9Y.