Závady chodníků a komunikací #14876 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Petr   |   23. 9. 2021 (13:44) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Prorezlý poklop v chodníku

Reakce Čisté Trojky | 24. 9. 2021 (09:04)

Dobrý den,

předáváme na Technickou správu komunikací.

*Martin*