Úklid ulic #14800 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Don   |   17. 9. 2021 (08:20) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Bordel den po úklidu

Reakce Čisté Trojky | 17. 9. 2021 (09:41)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Jedná se o komplexní úklidy chodníků od drobného a nafoukaného odpadu , které probíhají pravidelně denním úklidem Pražských služeb.
Pavel, Čistá Trojka