Úklid ulic #14774 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Michaela   |   15. 9. 2021 (14:31) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpadky na ulici - bohužel nekdo nevi, že existuje koš. Je toho tady spousta v okolí. Válí se to různě po zemi.

Reakce Čisté Trojky | 15. 9. 2021 (15:35)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Zde se jedná o komplexní úklid uvedené lokality. Dům je ve správě MČ?
děkujeme
Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Michaela   |   15. 9. 2021 (15:52) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dům určitě ne. Myslíte asi pozemek, že je ve správě městské části Prahy 3. Máme tedy tomu rozumět, že to není v kompetenci čisté trojky? Jedná se o pravidelný úklid, který se nekoná?