Další podněty Čisté Trojce #14768 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Jana   |   15. 9. 2021 (12:01) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

lidský exkrement pod lavickou na Ohrade

Reakce Čisté Trojky | 16. 9. 2021 (10:26)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. pokusíme se odstranit po zatvrdnutí ať to není všude.
Pavel, Čistá Trojka